Choď na obsah Choď na menu
Reklama
Reklama
 


VYLOSOVANIE 16 ročníka miniligy

11. 11. 2009

SOBOTA 14.XI. 1. kolo

 

9.00     AQUA                         - FC ZAHUČALO

10.00   RANGERS                 - BSC KOLOFOGO

11.00   RECREATIVO           - FLAMENGO

12.00   INTERNACIONALS - FC HILTON

13.00   DYNAMO                  - 69 FC FOFO

14.00   ALJAŠKA                  - AC ZRANENIE

15.00    COLUMBIA             - INDEPENDIENTE

16.00   FC NIVA                   - FC BAŠČINY

 

 

 

NEDEĽA 15.XI. 2. kolo

 

8.00   ALJAŠKA                      -  INDEPENDIENTE

9.00    FC NIVA                       -  AQUA 

10.00  COLUMBIA                  - FC ZAHUČALO

11.00  INTERNACIONALS    - FC BAŠČINY

12.00  DYNAMO                     - AC ZRANENIE

13.00  RECREATIVO             - FC HILTON

14.00  RANGERS                    - 69 FC FOFO

15.00  BSC KOLOFOGO        - FLAMENGO

 

UTOROK 17.XI. 3. kolo

 

9.00     DYNAMO                    -  FC BAŠČINY

10.00   COLUMBIA                 - FC NIVA                

11.00   FC HILTON                 - RANGERS

12.00   RECREATIVO            - AC ZRANENIE 

13.00   FLAMENGO               - FC ZAHUČALO

14.00   INDEPENDIENTE      - INTERNACIONALS

15.00   AQUA                         - ALJAŠKA 

16.00   69 FC FOFO               - BSC KOLOFOGO

 

 

SOBOTA 21.XI. 4.  kolo

 

9.00     FC HILTON             - FLAMENGO            

10.00   69 FC FOFO             - FC ZAHUČALO

11.00  AC ZRANENIE        -  BSC KOLOFOGO     

12.00   FC BAŠČINY          -  RANGERS 

13.00   INDEPENDIENTE  -  RECREATIVO     

14.00   AQUA                      -  DYNAMO               

15.00   COLUMBIA            -  INTERNACIONALS

16.00   FC NIVA                 -  ALJAŠKA

 

 

NEDEĽA 22.XI.  5.  kolo

 

9.00     AQUA                           - COLUMBIA   

10.00   RANGERS                    - FLAMENGO   

11.00   ALJAŠKA                    -  FC BAŠČINY

12.00   FC HILTON                 -  DYNAMO

13.00   INTERNACIONALS   -  AC ZRANENIE

14.00   BSC KOLOFOGO        - FC ZAHUČALO

15.00   INDEPENDIENTE      -  FC NIVA                       

16.00   69 FC FOFO                -  RECREATIVO         

 

SOBOTA 28.XI. 6.  kolo

 

9.00     RANGERS                   -  INDEPENDIENTE

10.00   INTERNACIONALS   -  FC NIVA                             

11.00   DYNAMO                    -  COLUMBIA            

12.00   RECREATIVO            -  AQUA 

13.00   ALJAŠKA                    -  FC ZAHUČALO

14.00   BSC KOLOFOGO       -  FC BAŠČINY

15.00   FLAMENGO               -  AC ZRANENIE

16.00   FC HILTON                 - 69 FC FOFO

 

 

 

NEDEĽA 29.XI. 7.  kolo

 

9.00     FC NIVA                       - FC  ZAHUČALO

10.00   ALJAŠKA                      - COLUMBIA 

11.00   INTERNACIONALS     - AQUA   

12.00   DYNAMO                     - INDEPENDIENTE

13.00   RECREATIVO             - FC BAŠČINY            

14.00   RANGERS                   - AC ZRANENIE

15.00   BSC KOLOFOGO       - FC HILTON

16.00   FLAMENGO               - 69 FC FOFO

 

 

 

 

SOBOTA 5.XII. 8.  kolo

 

9.00     INTERNACIONALS  -  ALJAŠKA               

10.00   69 FC FOFO              -  AC ZRANENIE      

11.00   FC HILTON               -   FC  ZAHUČALO

12.00   INDEPENDIENTE     -  BSC KOLOFOGO

13.00   AQUA                         -   RANGERS                       

14.00   COLUMBIA                 - RECREATIVO

15.00   FC NIVA                      - DYNAMO

16.00   FC BAŠČINY             -  FLAMENGO

 

 

 

 

NEDEĽA 6.XII. 9. kolo

 

9.00     FC HILTON                       -  AC ZRANENIE

10.00   DYNAMO                          -  ALJAŠKA            

11.00   RECREATIVO                  -  FC NIVA                

12.00   RANGERS                         -  COLUMBIA  

13.00   BSC KOLOFOGO             -  AQUA 

14.00   FLAMENGO                     -  INDEPENDIENTE

15.00   69 FC FOFO                      -  FC BAŠČINY

16.00   INTERNACIONALS        -  FC ZAHUČALO

 

 

SOBOTA 12.XII. 10. kolo

 

9.00     AQUA                             - FLAMENGO

10.00   FC HILTON                    - FC BAŠČINY           

11.00   INTERNACIONALS      - DYNAMO 

12.00   AC ZRANENIE              - FC ZAHUČALO

13.00   COLUMBIA                   - BSC KOLOFOGO             

14.00   FC NIVA                        - RANGERS                   

15.00   ALJAŠKA                       - RECREATIVO 

16.00   INDEPENDIENTE         - 69 FC FOFO 

 

 

 

NEDEĽA 13.XII. 11.  kolo

 

9.00     DYNAMO                        -  FC ZAHUČALO

10.00   RECREATIVO                -  INTERNACIONALS              

11.00   RANGERS                       - ALJAŠKA

12.00   BSC KOLOFOGO           - FC NIVA                

13.00   FLAMENGO                   - COLUMBIA

14.00   69 FC FOFO                    -  AQUA  

15.00   FC HILTON                    -  INDEPENDIENTE

16.00   AC ZRANENIE              -  FC BAŠČINY

 

 

 

NEDEĽA 20.XII. 12.  kolo

 

9.00     INTERNACIONALS  - RANGERS

10.00   INDEPENDIENTE    - AC ZRANENIE              

11.00  AQUA                         - FC HILTON         

12.00   COLUMBIA              - 69 FC FOFO

13.00   FC NIVA                    - FLAMENGO               

14.00   ALJAŠKA                  - BSC KOLOFOGO

15.00  FC BAŠČINY            - FC ZAHUČALO

16.00   DYNAMO                 - RECREATIVO

 

SOBOTA 26.XII. 13. kolo

 

9.00     INTERNACIONALS       - 69 FC FOFO 

10.00   RANGERS                       - FC ZAHUČALO

11.00   DYNAMO                        - FLAMENGO

12.00   BSC KOLOFOGO           - RECREATIVO 

13.00   FC HILTON                     - ALJAŠKA

14.00   FC NIVA                          - AC ZRANENIE

15. 00  FC BAŠČINY                 - COLUMBIA          

16.00   INDEPENDIENTE         - AQUA

 

NEDEĽA 27.XII. 14.  kolo

 

9.00     RECREATIVO             - RANGERS   

10.00   AQUA                          - FC BAŠČINY          

11.00  COLUMBIA                 - AC ZRANENIE     

12.00   FC NIVA                     - FC HILTON

13.00   ALJAŠKA                    - 69 FC FOFO

14.00   INTERNACIONALS  - FLAMENGO

15.00   DYNAMO                   - BSC KOLOFOGO

16.00  INDEPENDIENTE      - FC ZAHUČALO

 

 

SOBOTA 2.I. 15. kolo

 

9.00     BSC KOLOFOGO     -INTERNACIONALS 

10.00   RANGERS                 -DYNAMO

11.00   RECREATIVO          - FC ZAHUČALO

12.00   INDEPENDIENTE    - FC BAŠČINY

13.00   69 FC FOFO              - FC NIVA 

14.00   FC HILTON               - COLUMBIA

15.00   AC ZRANENIE          - AQUA

16.00   FLAMENGO             - ALJAŠKA 

 
Reklama

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.